Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak na půst o šťávách

2. 2. 2018

SMĚS ZELENINOVÝCH ŠŤÁV PRO PROTIRAKOVINOVOU KÚRU a 42 DENNÍ PŮST podle Rudolfa BREUSSE

300 g červené řepy, 100 g karotky (mrkve), 100 g celerové hlízy,

30 g černé ředkve, 1 brambora velikosti slepičího vejce

pije se také ledvinový a šalvějový čaj a jiné čaje podle místa nádoru

NUTNÉ PŘEČÍST!!!      Rakovina, leukémie; Rudolf Breuss

 

 
V tomto článku bych rád ukázal cestu,
jak na půst s ovocnýma a zeleninovýma šťávama.   
Michal Shark
 
Proč to zkusit?
 
Možná proto, že se cítíš unavenej? Nebo snad máš potíže se žaludkem? Pálí Tě žáha? Nemůžeš spát? Máš zácpu? Bolesti hlavy? Překyselenej organismus? Máš nějakou nemoc, kterou už dlouho nemůžeš vyléčit? Máš snad dokonce rakovinu? 
 
Řízený půst na šťávách Ti může pomoci. Mé mámě se po 14 dnech upravil metabolismus. Po 7 letech problémů se žaludkem, tyto problémy přestaly. Po několika letech problémů se silnou zácpou, tyto problémy také přestaly. Mnoho let chodila po doktorech a snědla mraky prášků, nic nepomohlo. Stačilo 14 dnů na šťávách a vše bylo bez problémů. Nemohla tomu uvěřit. 
 
 
Dokonce se mámě podařilo po 42 dnech na šťávách vyléčit rakovinu - zhoubný nádor na plíci. Samozřejmě se nejednalo pouze o půst na šťávách, léčení bylo doplněno - Reiki léčením, přikládáním kamenů, psychoterapií.
 

Takže, jak na ovocné a zeleninové šťávy?

V první řadě, je potřeba si uvědomit, co to vlastně je šťáva z ovoce a zeleniny. Hodně lidí si to plete se smoothie, to znamená, že hodí pár kousků ovoce do mixéru a je hotovo. Pozor, to je veliký omyl. Zásadní rozdíl mezi smoothie a šťávou z ovoce a zeleniny je ten, že smoothie obsahuje dužninu (vlákninu). Śťáva však nikoliv. Odšťavní se ovoce, nebo zelenina a pije se pouze šťáva. Dužnina (vláknina) odchází zvlášť bokem z odšťavňovače. 
 
Takto se připravuje kvalitní šťáva z ovoce a zeleniny, plná vitamínů, minerálů a enzymů. Díky odšťavnění také odstraníte většinu chemikálií, kterými byly plody ošetřeny. Chemické látky zůstávají na vláknině!

Jaký vybrat odšťavňovač?

Nejlépe šnekový. Odšťavňuje nízkootáčkově a tím ve šťávě ponechá nejvíce vitamínů a minerálů, oproti odstředivému odšťavňovači. Šťáva je tedy mnohem kvalitnější, když použiješ odšťavňovač šnekový. Jde o tvé zdraví, tak na něm nešetři. Jsme ochotni vyhodit oknem tisíce korun za nesmysly, které nepotřebujeme, jako je terlevize, drahý mobil apod. ale dost často otáčíme korunu, pokud jde o naše zdraví.
 
Kvalitní šnekový odšťavňovač začíná na 5.000 Kč a jde do cca 12.000 Kč. Dají se pořídit i levnější a v poslední době mám reference, že jsou také dostačující. Je to jako u všeho, levnější mají méně kvalitní materiály, ty dražší přístroje jsou bytelnější a zřejmě déle a více vydrží. 
Jaké šťávy pít?
 
Ok, máme odšťavňovač a jak tedy na šťávy?
 
Velmi jednoduše. Vybrat si plody, na které máme chuť  a směle do toho. Odšťavnit se dá cokoliv, co má trochu šťávy. Takže téměř všechno ovoce, nejlépe v bio kvalitě. A spousta zeleniny, jako je mrkev, celer, petržel, špenát, červená řepa, okurka, zelí, kapusta, ale i řapíkatý celer, salát, nebo např. pampeliška a různé druhy bylinek.
 
 
Nejlépe je, se řídit vlastní chutí, naslouchat svému tělu a dát mu to, co přesně potřebuje. Proto doporučuji, si připravovat šťávy sám. My sami totiž nejlépe víme, co naše tělo právě teď potřebuje. Naslouchejte mu a ono se vám odvděčí. Pokud budete šťávy připravovat nemocnému, který to sám nezvládne, zkuste zjistit, nač má chuť. Samozřejmě mluvíme o ovoci a zelenině, ne o cigaretě, alkoholu, mléčných výrobcích a mase.
 
"Kuřáci trpící rakovinou, kteří se nemohou vzdát kouření, nemají vyhlídky na úspěch pomocí šťávové kúry! "  Rudolf Breuss
 
 
Jedná se o detox organismu. Kdy mu dodáme maximum vitamínů, minerálů a enzymů, tak aby bylo schopno se samo očistit a restartovat. Proto je důležité necpat do sebe žádné jedy. Tedy po dobu půstu na šťávách nekouřit a nepít alkohol, nejíst prášky. 

"Pokud nejsi připraven změnit svůj život, není ti pomoci"

Během půstu na šťávách se pijí pouze tyto ovocné a zeleninové šťávy. Nic jiného se nejí, ani nepije, kromě čisté vody. Ta je naopak velmi důležitá. Takže opakuji, pouze ovocné a zeleninové šťávy a pitný režim v podobě čisté vody.

Jak dlouho mám být na šťávách?

Záleží na tom, jaký máš zdravotní problém a jak je tvé tělo zaneseno toxiny. Ideální je dát 42 denní půst na šťávách a dále pokračovat na živé a rostlinné stravě.
 
Pokud chceš pouze vyzkoušet, nebo se zbavit problémů se žaludkem, bolestí hlavy atd, mělo by stačit 14 dní půstu na šťávách a dál uvidíš sám.
 
 
převzato z www.michalshark.cz
Michale díky, žehnej Bůh Tvé práci a Tvé mamince
 

 

POZOR!  Styl, že mám chuť na sladký a dám si kolu, nebo smetanový zákusek, to určitě nefunguje pro naše zdraví!
 


Tento styl funguje pouze pro byznys nadnárodních společností a farmaceutických firem, ne pro Tebe!
 

 

Tato jídla doporučuji. Je v nich zdraví, mládí, krása  a plno životodárné energie.

            
                 
Tak tohle je živá strava. Je zábavná, barevná, velmi jednoduchá a přitom neskutečně prospěšná našemu tělu.

Snídaně

Říká se, že je to základ dne. Dám tím tělu informaci, jak ho mám rád, co mu dopřeji proto, aby mohlo dobře fungovat. 
 

 

Miluju ovocné kaše. Tak si každý ráno připravuji právě něco takovýho. Vždy dle dostupnosti ovoce.

Např: banán, jablko, kiwi rozmixuju se směsí oříšků, nebo přidám chia semínka, trochu kokosového oleje. Ozdobím nakrájeným ovocem, posypu kokosem, nebo konopným semínkem a mám úžasnou snídani, která mému tělu dodá přesně to, co ráno potřebuje-energii. Trvá to stejně dlouho, jako namazat rohlík, rozdíl v přínosu pro Vaše tělo je ovšem mnohonásobný.

Na snídani používám obyčejný tyčový mixér s mixovací nádobou. Tento set jsem používal téměř rok, než jsem si pořídil kvalitní mixér.

V pohodě zvládal většinu receptů.
 

www.michalshark.cz
 
 
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>