Jdi na obsah Jdi na menu
 


Narodila jsem se 20. ledna 1967.  Jsem učitel/ka - Mgr. 17 let jsem pracovala ve školství.

Od roku 2004 vykonávám  lektorskou a poradenskou činnost, pořádám kurzy, vzdělávací a sportovní akce, trénuji volejbal, vedu  cvičení  jógy a čchi-kungu.      

Poradenství v oblasti tělesného a duchovního zdraví a energetické pomoci se věnuji od roku 2007. 

Součástí mé pomoci je psychická pomoc, čištění - harmonizace těla a duše, úplná relaxace, práce s energií, barvami, mantrami, propuštění napětí a blokovaných emocí (vše za vědomé spolupráce s léčeným).  Doporučuji konkrétní cvičení, stravovací a životosprávný režim, podpůrnou bylinnou léčbu, detoxikaci.

        S lidmi mohu projít zážitky minulé, propustit negativní emoce - očistit tělo. Odpojit pouta, kterými uniká jejich energie. Jsem spojena s čistou energií - Světlem, tuto energii umím předávat a tím harmonizovat/čistit  tělo hmotné, mentální i emocionální.

             Každou pozitivní myšlenkou léčíme svět kolem nás i sebe.

  Petra Randáková   okozdravi@volny.cz

 

Harmonizuji lidi rukama  - předávám energii jejich duši i tělu, prosvětluju a propojuju energetické dráhy, předávám léčivé kódy tělu i duši. S lidmi mluvím, poznávám je, vnímám jejich vizi zrození. Duše nám řekne co potřebuje pro své zdraví a štěstí. Pracuji s třemi částmi osobnosti - harmonizuji vnitřní dítě, střední Já a vyšší Já. Lidé na setkáních často pláčou, začínají znovu vnímat. Znovu se ve svém životě vrací k tomu, co je bavilo, zpomalí, znovu vidí krásu světa. Uzdravují se.

cakry.jpg

 

Poznámka pro léčitele

12. 2. 2019

Celá tisíciletí se používalo v lidovém léčitelství slovo léčit, léčení, později slovo terapie. Teď je používání těchto slov léčitelem zakázané. Na léčitele si Ti, co mají moc (asi úředníci v Bruselu a farmaceutická mafie u nás) vytvářejí zákony a nové kontrolní mechanismy. Posvítí si na nás, nevím jak, když je obklopuje temno. Mnoho lidí bude přirozenými metodami léčení dál lidem pomáhat. Metodami, které jsou v souladu s člověkem a přírodou, které jsou staré tisíce let. Léčitelé vždy (ve všech dobách) byli, pomáhali a budou lidem pomáhat, děláme to už mnoho životů a tak to umíme. Ježíš léčil, mnoho léčitelů léčilo v každé době a léčí i dnes.

Na bylinných čajích se nesmějí uvádět jejich léčivé účinky, homeopatické léky jsou nazývány doplňkem stravy. Lze se tomu jen smát.

A smích léčí!

P.. R.

 

Náhledy fotografií ze složky Květen 2010

 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>